DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Randstad
  • Kontakt: Marta Lipowska
  • Telefon: 605 133 831
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla naszego klienta, jednego z największych producentów odzieży, poszukujemy Specjalisty ds. kontroli kredytowej z językiem niemieckim. Jeśli posiadasz ponad 2-letnie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego i niemieckiego, to jest to rola dla Ciebie!

Oferujemy:

  • dynamiczne środowisko pracy
  • ekscytującą i pełną wyzwań pracę z własnym obszarem odpowiedzialności
  • udział w dynamicznym i rozwijającym się obszarze pracy
  • dofinansowanie do dodatkowych kursów językowych
  • dodatkowy pakiet szkoleń
  • hybrydowy model pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie itp.)
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Zadania:

  • ocena kredytowa, wstrzymanie kredytu i zastosowanie planu płatności
  • windykacja należności
  • obsługa zapytań klientów
  • komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami
  • fakturowanie i kodowanie faktur
  • analiza złych długów i DSO oraz naliczanie odsetek i opłat za monit
  • zakładanie nowych kont klientów
  • wykonywanie czynności na koniec okresu związanych z obszarem kontroli kredytowej
  • budowanie i utrzymywanie silnych relacji i współpracy z lokalnymi zespołami i innymi działami FSS
  • przygotowywanie raportów, analiz i dokumentacji audytowej

Oczekujemy:

  • odpowiedniego doświadczenia (min. 2 lata) w dziale AR lub na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości znajomość języka niemieckiego i angielskiego - zarówno w mowie, jak i piśmie (min. B2)
  • doświadczenie w finansach i księgowości lub SSC będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenia wyższego, najlepiej w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii
  • silnych umiejętności analitycznych i organizacyjnych
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialność za obowiązki
  • zdolności komunikacyjnych i proaktywnego podejścia do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47