DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 180-230 PLN/h
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Platform Architect (AEM)

projekty z obszaru Artificial Intelligence, Metaverse, Cybersecurity.

Zakres obowiązków / Responsibilities

Projekt: Współpraca z międzynarodową firmą (SoftwareHouse) z siedzibą we Francji, posiadającą globalne teamy i oddziały (m.in w Polsce).  Hi-Tech projekty z obszaru Artificial Intelligence, Metaverse, Cybersecurity.

Technologie: Adobe Experience Manager ( AEM 6.5).

Model współpracy: 100% zdalnie.

Wynagrodzenie: do 180-230 PLN netto + VAT/h.

Dostępność: 1-2 miesiące.

Oczekujemy/ We expect

  • Doświadczenie komercyjne w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu rozwiązań  Adobe Experience Manager (AEM 6.5).
  • Znajomość AEM we wszystkich obszarach: backend, frontend, DevOps.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z zespołami anglojęzycznymi - B2.

Oferujemy / We offer

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę lub B2B - długofalowa współpraca.
  • Pracę 100% zdalną bez konieczności przyjazdów do siedziby firmy (oddział w PL).
  • Budżet szkoleniowy.
  • Sprzęt niezbędny do pracy - laptop oraz dodatkowy monitor.

Proces rekrutacyjny:
I Etap: rozmowa techniczna podczas której dowiesz się więcej na temat firmy i projektu (60 min)
II Etap: rozmowa biznesowa na temat organizacji i warunków pracy (60 min)