DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: 20 000-28 500 PLN/m-c
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior AWS Developer (TypeScript + Node.js)

Projekt / Branża: Firma produktowa z branży FinTech, oferująca platformę dla prywatnych inwestorów, która pomaga obsługiwać oszczędności i inwestycje w wysokości ponad 132 miliarda funtów.
Stack technologiczny: Node.js, TypeScript, JavaScript, AWS, Microservices, Git, CI/CD, OOP
Model współpracy: 100% zdalnie
Forma zatrudnienia: B2B / UoP
Wynagrodzenie: od 20 000 do 28 500 PLN + VAT
Wielkość firmy: 80 osób
Dostępność: Akceptujemy kandydatów z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Zakres obowiązków / Responsibilities

●  dostarczanie nowych funkcjonalności zgodnego z ustalonymi standardami;
●  w razie potrzeby pomoc w utrzymywaniu istniejącej bazy kodu;
●  rozwijanie wiedzy na temat obecnych praktyk bezpiecznego kodowania;
●  współtworzenie kluczowej dokumentacji technicznej;
●  uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach zespołu.

Oczekujemy/ We expect

●  4+ lat doświadczenia z Node.js, TypeScript oraz AWS;
●  doświadczenie w pracy z mikroserwisami;
●  znajomość narzędzi i podejść CI/CD;
●  angielski na poziomie B2+/C1.

Oferujemy / We offer

●  zatrudnienie w oparciu na B2B lub UoP;
●  do 50% KUP w przypadku zatrudnienia na UoP;
●  elastyczne godziny pracy;
●  pracę w 100% zdalną (dla zainteresowanych biuro w Warszawie na 34 piętrze)
●  własny bar z kranem piwnym;
●  siłownia, bilard, piłkarzyki i gry planszowe;
●  wspólne śniadania w biurze;
●  ubezpieczenie na życie;
●  ubezpieczenie medyczne;
●  karta sportowa MultiSport;
●  wyjazdy integracyjne;
●  budżet szkoleniowy;
●  lekcje języka angielskiego;
●  praca z nowymi technologami;
●  premie roczne;
●  roczna rewizja wynagrodzeń;
●  sprzęt służbowy: laptop, monitor, telefon.

Proces rekrutacyjny:

1. Rozmowa HRowa
2. Rozmowa techniczna