DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Qi Consulting
  • Kontakt: Dawid Wierciak
  • Telefon: 784370379
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spedytor

SPEDYTOR

O KLIENCIE

Dynamicznie rozwijającą się polska firma z polskim kapitałem, działająca w sektorze logistyki. Świadczy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działa, obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy. Nieustannie rozbudowuje nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracuje ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych. Klient wierzy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Organizowanie obsługi logistycznej oraz realizacja zleceń transportowych.
  • Obsługa oraz pozyskiwanie zleceniodawców.
  • Wyszukiwanie zleceń na giełdach transportowych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych i profesjonalnej obsługi bieżącym klientom.
  • Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie partnerskich relacji i pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów transportowych.
  • Realizacja budżetu według założonego planu.
  • Odpowiedzialność za dokumentację transportową.
  • Optymalizacja kosztów.
  • Opracowanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami spedycyjnymi.

WYMAGANIA

  • Posiadanie min. dwuletniego doświadczenia na stanowisku Spedytora/ Dyspozytora.
  • Konieczne doświadczenie w stałej współpracy z przewoźnikami.
  • Znajomość działania giełd transportowych.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.
  • Atutem będą umiejętności handlowe oraz negocjacyjne.

BENEFITY

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Spotkania integracyjne.

UMOWA

  • Stawki są konkurencyjne, zależne od doświadczenia. Do ustalenia podczas rozmowy.
  • UoP
  • B2B
  • UZ (dla osób posiadających status studenta)
  • 3 miesiące okres próbny, później na czas nieokreślony
  • Stała, długoterminowa współpraca
  • Warszawa, praca stacjonarna