STARSZY SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH CYFROWYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Centrum Projektów Polska Cyfrowa
  • Kontakt: Dagmara Haba-Kimla
  • Telefon: +48 22 315 22 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Starszy Specjalista

w Biurze Projektów Własnych

Wymiar etatu: umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu (2 etaty)

Twój zakres obowiązków

• Samodzielne przygotowywanie aplikacji projektowych w ramach konkursów finansowanych ze środków UE oraz środków krajowych

• Współpraca z działami merytorycznymi w instytucji przy tworzeniu koncepcji merytorycznych projektów

• Udział w tworzeniu budżetów i harmonogramów realizacji projektów

• Zapewnienie zgodności realizacji projektów z umowami, programami oraz wytycznymi UE

• Wsparcie w realizacji projektów finansowanych ze środków UE i krajowych

• Przygotowywanie wniosków o płatność i rozliczeń, wniosków o zmiany

• Komunikacja z instytucjami pośredniczącymi / zarządzającymi

• Nadzór nad dokumentacją projektową związaną z realizacją projektu

• Kompleksowy nadzór nad realizacją i rozliczaniem projektów, w tym monitorowanie rzeczowej realizacji projektów i utrzymania wskaźników efektów w okresie trwałości

• Udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty

• Przeprowadzanie szkoleń/prezentacji wewnętrznych dotyczących możliwości aplikacyjnych

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe,

• Minimum 4-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe, związane ze składaniem aplikacji projektowych o finansowanie projektów UE i krajowych

• Przygotowywanie harmonogramów, budżetu projektu, analizy finansowej - dodatkowym atutem będą dokumenty potwierdzające to doświadczenie (referencje, studia podyplomowe lub certyfikaty uwierzytelniające kompetencje analityczne i księgowe,

np. uprawnienia samodzielnej księgowej, itp.);

• Znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich i krajowych

• Biegła obsługa pakietu Office

• Umiejętność pracy w zespole

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły

• Umiejętność myślenia koncepcyjnego

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowania i 13 pensja)

• Pracę w zgranym, otwartym na współpracę zespole

• Możliwość rozwoju zawodowego, poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach

• Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy godzinami 7:00-10:00)

• Pracę hybrydową: 8 dni w biurze (lub więcej jeśli chcesz) i pozostałe dni pracy z domu

• Dodatkowe dni urlopu (urodzinowy, prozdrowotny)

• Dobre narzędzia pracy i rozwiązania z obszaru IT

• Dofinansowanie zajęć sportowych, kultury oraz wypoczynku

• Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

• Nowoczesne i ergonomiczne biuro w dogodnej lokalizacji

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z kandydatami w najwyższym stopniu spełniającymi nasze wymagania

Wymagane dokumenty

Życiorys (CV) zawierający informacje, o których mowa w art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2022 r., poz. 1510 ze zm., dalej jako kodeks pracy), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Jeżeli w życiorysie zawarł/a Pan/Pani większy zakres danych niż wynika to z przywołanego powyżej 22(1) § 1 kodeksu pracy, a zwłaszcza dane osobowe szczególnych kategorii, np. informacje o niepełnosprawności, to w dokumentach aplikacyjnych proszę o zawarcie wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Może ona zostać wyrażona poprzez złożenie oświadczenia w życiorysie o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”

W przypadku przekazania danych wykraczających poza wymagane w/w przepisami prawa, ale nie należących do szczególnych kategorii (więcej informacji na ich temat znajdzie Pan/Pani w poniższej klauzuli informacyjnej), sam fakt przesłania oznacza zgodę na ich przetwarzanie i nie wymaga składania oświadczenia zgody.

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o zawarcie stosownej zgody w dokumentach aplikacyjnych. Może ona zostać wyrażona poprzez złożenie oświadczenia w życiorysie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres 6 miesięcy.”

Inne dokumenty i oświadczenia: – oświadczenie o niepełnosprawności – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów

Kto jest administratorem danych osobowych

Administratorem Danych Osobowych jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Spokojna 13a, 01-044 Warszawa, tel. 0-22 315 23 40). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pan/Pani skontaktować się listownie na adres wskazany powyżej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane dla celów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz dla celów przeprowadzenia przyszłych rekrutacji jeżeli wyrazi Pan/Pani stosowną zgodę.

Dane osobowe w zakresie wynikającym z obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, określonego w art. 22(1) § 1 kodeksu pracy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; dalej zwane: RODO) oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, jako że jest to niezbędne do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy o pracę.

W przypadku gdy w dokumentach aplikacyjnych zawarte będą informacje wykraczające poza zakres wynikający z art. 22(1) § 1 kodeksu pracy jak również w przypadku gdy wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie stanowił art. 6 ust. 1 lit. a RODO, a dla szczególnych kategorii danych (o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO) art. 9 ust. 2 lit. a RODO, tj. zgoda osoby, której dane dotyczą.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych przysługuje Panu/Pani prawo do jej cofnięcia dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych kandydata w kolejnych rekrutacjach, dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego objętego niniejszym ogłoszeniem.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wyłącznie osoby zatrudnione przez Administratora lub agencje rekrutacyjne współpracujące z Administratorem przy przeprowadzeniu procesu rekrutacji oraz podmioty prowadzące portale rekrutacyjne, za pośrednictwem których można złożyć dokumenty aplikacyjne, na podstawie zawartych stosownych umów powierzenia przetwarzania danych.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) § 1 kodeksu pracy tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/Pana, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych w tym w/w zakresie będzie brak możliwości udziału Pani/Pana w prowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym.

Podanie danych wykraczających poza zakres wskazany w art. 22(1) § 1 kodeksu pracy jest dobrowolne i odmowa ich podania nie będzie miała negatywnego wpływu na Pani/Pana udział w prowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym.

W związku z przetwarzaniem danych wobec Pani/Pana nie będą podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany.