DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Annamax
  • Kontakt: Daniil Shulha
  • Telefon: +380955550522
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystent

Poszukujemy kreatywnego i odpowiedzialnego asystenta kierownika do naszej drukarni, który posiada doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych oraz biegłą znajomość oprogramowania do edycji graficznej. Jeśli interesuje Cię druk, kreatywność i chcesz wnieść swój styl do naszej pracy, serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Obowiązki:

- Opracowywanie i tworzenie projektów graficznych.

- Wspieranie kierownika w planowaniu i zarządzaniu projektami związanymi z drukiem i projektowaniem.

- Przygotowywanie plików do druku i dbanie o ich jakość.

- Koordynacja z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wysokiej jakości produkcji.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do edycji graficznej.

- Znajomość podstaw technologii druku oraz procesu drukowania.

- Kreatywne podejście do pracy i umiejętność generowania oryginalnych pomysłów projektowych.

- Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

- Odpowiedzialność, skrupulatność oraz umiejętność pracy w ograniczonym czasie.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.

- Wygodny 5-dniowy grafik pracy w naszym biurze.

- Możliwość kreatywnego wyrażania siebie oraz profesjonalnego rozwoju w wybranej dziedzinie.

- Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.

- Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i współpracy z różnorodnymi klientami.

Jeśli jesteś gotowy(a) dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV i portfolio na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer +48736671987 Tetiana. Możesz także napisać do Viber, Telegram, WhatsApp: +380999046695.