DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EU Workers
  • Kontakt: EU WORKERS
  • Telefon: 789073912
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342 Obecnie dla naszego niemieckiego klienta z branży fotowoltaicznej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Monter paneli fotowoltaicznych
 MASZ DOŚWIADCZENIE W BRANŻY?– APLIKUJ!

Opis stanowiska
- montaż paneli fotowoltaicznych w obiektach przemysłowych oraz prywatnych

Oferujemy:
- pracę w systemie jednozmianowym,
- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach
 -dodatki za pracę w święta
 -dużą ilość nadgodzin
 - bezpłatne zakwaterowanie audytowane przez klienta
 -atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w EURO, ok. 2400 - 2500 Euro Netto przy 168h
 -pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
 -pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
 -długi/stały kontrakt
 -opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech
 -posiadamy własne biuro w Niemczech

Wymagania:
 - doświadczenie w branży fotowoltaicznej
 -punktualność, sumienność
 -gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu

Mile widziane:
 - własny samochód
 - znajomość języka niemieckiego

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez platformę
 Nr tel.: +48789073912

 Dołącz do nas już dziś!