DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Kontakt: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Telefon: +48713666081
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH lider rynku pracy.

Jesteśmy podmiotem należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie wybierz Walter-Fach-Kraft.

Dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

OPERTOR CNC

Miejsce pracy:

Wrocław

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • obróbka elementów metalowych przy użyciu maszyn CNC

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

[email protected]

Tel. +48713666081

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.