DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 8 000-11 500 PLN/m-c
  • Firma: Leasingteam International
  • Kontakt: Magdalena Rekruter
  • Telefon: 666027503
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej
Miejsce pracy : 24558 Henstedt-Ulzburg, Niemcy

Opis stanowiska:
  • Obsługa i kontrola w pełni automatycznych linii pakujących,
  • Napełnianie(głównie w torebki) produktów z orzechów i suszonych owoców w różnych gramaturach i formatach,
  • Kontrola i dostosowanie parametrów instalacji, z uwzględnieniem wymaganej jakości produktu,
  • Monitorowanie procesu produkcji zgodnie ze standardami bezpieczeństwa pracy, jakości i higieny,
  • Odpowiedzialność i wykonywanie prac związanych z ustawianiem i czyszczeniem,
  • Rejestrowanie procesu produkcji,
  • Zapewnienie i utrzymanie porządku i czystości,
  • Zabezpieczenie procesu produkcyjnego,
  • Obsługa konserwacja i utrzymanie w ruchu urządzeń pakujących,
  • Zaopatrywanie linii w materiał ( torebki, folia, palety),
  • Kontrola jakości spakowanego towaru,
  • Praca na 2 zmiany: 6.00-14.45 / 14.45- 23.15
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w przemyśle spożywczym,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1,
  • Doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej – pakującej oraz pracy zmianowej,
  • Obowiązkowe posiadanie - obuwie robocze buty S3,
Oferujemy:
  • Polska Umowa o Pracę Tymczasową,
  • Stawka podstawowa - 16,22 Euro/ h brutto,
  • Zakwaterowanie po stronie agencji - darmowe, (pokoje max 2 osobowe z dostępem do Internetu, kuchni, łazienki),
  • Możliwość pracy na dłuższy czas (nie jest to praca sezonowa),
Skontaktuj się z naszym Działem Rekrutacji na numer telefonu Magdalena 666 027 503