DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 4 550 PLN/m-c
  • Firma: Agencja Pracy PIXY sp. z o.o.
  • Kontakt: Joanna Herco
  • Telefon: 516155111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Firma sprzątająca PIXY poszukuje doświadczonego rekrutera z znajomością języka polskiego i ukraińskiego na stanowisko Rekruter. Jeśli jesteś osobą energiczną i pełną entuzjazmu, która chce współtworzyć nasz zespół, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku rekrutera
  • Znajomość języka polskiego i ukraińskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie kandydatów na różne stanowiska związane ze sprzątaniem i utrzymaniem porządku
  • Przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego, w tym przesiewanie CV, rozmowy kwalifikacyjne i testy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz kandydatami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem rekrutacyjnym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 3300 PLN
  • Umowę zlecenie
  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie Twój wkład ma znaczenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prześlij swoje CV . Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

PIXY firma sprzątająca to renomowana firma, która od lat dostarcza wysokiej jakości usługi sprzątania. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy dbają o czystość i porządek. Dołącz do nas i pomóż nam utrzymać najwyższe standardy!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałe aplikacje zostaną przechowane w naszej bazie danych do momentu zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Zapraszamy do aplikowania!