DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-7 000 PLN/m-c
  • Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.
  • Kontakt: Magdalena Czaińska-Cichocka
  • Telefon: 793400238
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy
Wrocławskie Biuro Rachunkowe, powstałe w 2007 roku poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa (Księgi Handlowe)

Zakres obowiązków:
- prowadzenie pełnych ksiąg handlowych Klientów biura,
- sporządzanie JPK,
 - sporządzanie zaliczki PIT, CIT,
- rozliczenia GUS,
- rozliczenia roczne CIT,
- prowadzenie ewidencji środków trwałych,
- kontakt i współpraca z klientami,
- kontakt z instytucjami zewnętrznymi,
- weryfikacja dokumentów Klienta poprzez platformę Saldeo

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej/ Księgowej,
- znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych,
- znajomość programu Comarch ERP Optima,
- samodzielność, dokładność, sumienność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
- nastawienie biznesowe oraz umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z Klientami

Oferta:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
- wynagrodzenie na poziomie 6 000- 7 000 zł netto.
- dogodne godziny pracy 8-16,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- Multisport,
- nowoczesne narzędzia IT,
- wyjazdy integracyjne,
 - wsparcie zgranego zespołu