DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 400 EUR/m-c
  • Firma: Leadivio
  • Kontakt: Leadivio
  • Telefon: +48 662 714 217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

W LEADIVIO przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne oferty zatrudnienia nie tylko w branży logistycznej czy handlowej, ale i także w opiece. Praca u naszych klientów to ciekawa opcja przede wszystkim dla osób zainteresowanych stałym i długoterminowym zatrudnieniem.

Osoby pracujące w tych obszarach otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość uzależniona jest od doświadczenia i znajomości języka.

Oferujemy też pracę dla osób bez kwalifikacji zawodowych!

Podejmując współpracę z naszą agencją LEADIVIO, możesz aplikować na ciekawe stanowiska związane z każdą branżą.

Osobom decydującym się na pracę w Niemczech zapewniamy wsparcie koordynatora przez cały okres współpracy.

Dla jednego z naszych Klienów w branży automotive i metalowej szukamy

SPAWACZ TIG

Zadania:

  • Spawanie TIG w większości blach
  • Spawanie rur i prostych konstrukcji
  • Spawanie stali nierdzewnej
  • Prace według rysunków technicznych i wskazówek

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) A2
  • Wykształcenie min zawodowe, mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • Mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki- stawka do 2400 Euro na rękę + Dieta
  • długotrwałą pracę w stabilnej firmie,
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie- do 15 dnia kalendarzowego danego miesiąca
  • bezpłatne ubranie robocze
  • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu),
  • w załatwianiu wszystkich formalności ( kasa chorych itp.)
  • Blisko granicy około 270 km od Szczecina

E-Mail: [email protected]

Mobil: + 48 662 714 217 - Whats App

Mobil: +49 171 1564 121

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: