DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fundacja Potrafię Pomóc
  • Kontakt: Katarzyna Świrska
  • Telefon: 509685328
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

• sprawdzanie dokumentów pod względem formalno- rachunkowym a także weryfikacja pod względem merytorycznym,

• księgowanie dokumentów kosztowych oraz wynagrodzeń,

• księgowanie sprzedaży oraz wyciągów bankowych,

• weryfikacja i uzgadnianie kont rozrachunkowych,

• przygotowywanie raportów i zestawień,

• udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku a także podczas trwania audytu.

Wymagania pracodawcy:

• doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. księgowości (min. 2 lata),

• znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, ustawy o zbiórkach publicznych oraz umiejętność wykorzystania posiadanej wiedzy,

• praktyczna znajomość Ms Office w stopniu dobrym,

• praktyczna znajomość programu Symfonia (F-K),

• umiejętność pracy z wymagającym klientem,

• umiejętność analitycznego myślenia,

• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się Organizacji Pozarządowej;

• możliwość rozwoju zawodowego;

• przyjazną atmosferę pracy;

• wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, zaangażowania oraz umiejętności;