STANOWISKO DYSPOZYTORA RUCHU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Firma KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. zatrudni osobę na stanowisko dyspozytora ruchu komunikacji miejskiej.

STAWKA JEST WYZNACZANA PO ODBYCIU ROZMOWY WSTĘPNEJ PRZEZ TELEFON ORAZ DOSTARCZENIU CV. Ilość wynagrodzenia zależy od wykfalifikowania oraz doświadczenia przyszłego pracownika.

Obowiązki:

• monitorowanie czasu pracy kierowców,

• kontakt z pasażerami komunikacji miejskiej,

• organizacja transportu,

• ustalanie grafiku czasu pracy kierowców.

Wymagania:

• obsługa biegła komputera,

• dobra organizacja pracy,

• samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania,

• dokładność oraz sumienność w realizacji zadań,

• prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

• darmowa opieka medyczna,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• pracę w doświadczonym zespole,

• zawsze terminowe wynagrodzenie,

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• przyjęcie osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

• możliwość ubezpieczenia grupowego.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku dyspozytora ruchu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesłanie CV.

Tel. 790 800 578

Jesteśmy firmą Komunikacji Miejskiej o ugruntowanej pozycji rynkowej, która szuka personelu. Mamy zajezdnie w takich miastach jak Wrocław, Wodzisław, Zabrze, Żory, Pszczyna, Rybnik oraz Zabrze.