DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: STRASSMAYR
  • Kontakt: STRASSMAYR
  • Telefon: 886 260 112
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant maszyn

Twój zakres obowiązków:

serwisowanie i naprawa maszyn w terenie (wyjazdy do klientów 80 % czasu) oraz stacjonarnie (20% czasu)

diagnostyka maszyn np. przy pomocy komputera

szkolenia klientów z obsługi maszyn - docelowo

nauka budowy i funkcjonowania maszyn - automatyka maszyn

samodzielne szkolenie i podnoszenie kalifikacji

gotowość do podróży służbowych w Polsce oraz za granicą (także podróże lotnicze)

Nasze wymagania:

wykształcenie techniczne, np. technik elektryk, technik elektromechanik, technik elektromechanik samochodowy lub podobne

prawo jazdy kat. B

znajomości elektryki, elektroniki lub elektryki samochodowej, elektryki maszyn

znajomość mechaniki

znajomość hydrauliki

umiejętność czytania schematów

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz chęci do nauki drugiego języka np. niemieckiego lub rosyjskiego

mile widziane doświadczenie w zakresie serwisowania i konserwacji maszyn drogowych, rolniczych lub budowlanych

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

bardzo dobre wynagrodzene

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

+48 886 260 112

+48 601 303 959