MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Zgorzelec
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: pracownik produkcji w Niemczech.

Stanowisko: pracownik produkcji

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn tkackich do produkcji siatki podtynkowej.

  • Praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku. Możliwa jest również praca na trzy zmiany w systemie 4 – brygadowym: 6 dni pracy, 2 dni wolnego.

  • Czas pracy: 8,5 godz., w tym 0,5 godz. niepłatnej przerwy.

Miejsce wykonywania pracy:

  • Okolice Bautzen – ok. 72 km od Zgorzelca.

 Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn tkackich – mile widziane.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości brutto 12,43€/godz. pracy.

  • Dodatek za pracę w godz. nocnych w wysokości 15% oraz dodatek za pracę w niedziele i święta w wysokości 50%.

  • Dodatek na pokrycie kosztów dojazdu do pracy.

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich.

Zainteresowane osoby prosimy o:

  • Przesyłanie CV drogą elektroniczną

  • Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 570 212 654 lub 75 77 16 034 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową Expateam z siedzibą w Zgorzelcu, ul. Armii Krajowej 51A w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.