DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: 1 000-6 500 PLN/m-c
  • Firma:
  • Kontakt:
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: caly kraj
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca Telefoniczny

Announcement

We will employ a person with Arabic language skills for the position:
Telephone patient advisor

Your responsibilities:
* Remote patient service: telephone, e-mail.
* Assisting the patient with needed information.
* Partnership approach.
* Making outgoing calls to patients interested in the company's services (warm base).
* Answering incoming calls from patients interested in the company's services.
* Customer service in accordance with company standards.
* Sales of services.
* Initial analysis of medical records.
* Taking care of the positive image of the company.

 Our expectations:
* Highly developed communication skills.
* Ability to plan and effectively manage work time.
* Meticulousness and punctuality in performing assigned tasks.
* Understanding and cultivating work ethic.
* Having good diction.
* Those who like contact with people
* Confident and responsible for the assigned duties
* Ambitious and committed to work
* Knowledge of spoken and written Arabic (required)
* Having experience in customer service will be an additional advantage

This is what we offer
* We offer an interesting job in a company with experience and an established position on the foreign market.
* Substantive and operational support.
* Professional individual training thanks to which people without experience will quickly find their way to work.
* A clear and very transparent financial system allowing for high earnings.
* Guaranteed base PLN 6,500
* Bonuses on average PLN 3,000 - PLN 5,000 net. At the beginning, people with experience can get PLN 6,000 - PLN 8,000 net in bonuses alone.
* Contract of employment

If you are interested, please send your CV with a confidentiality clause to:

[email protected]

Ogłoszenie

Zatrudnimy osobę z językiem Arabskim na stanowisko:

Telefoniczny doradca pacjenta

Twój zakres obowiązków:

  • Zdalna obsługa pacjentów: telefoniczna, mailowa.

  • Udzielanie pomocy pacjentowi w potrzebnych informacjach.

  • Partnerskie podejście.

  • Wykonywanie połączeń wychodzących do pacjentów zainteresowanych usługami firmy (ciepła baza).

  • Odbieranie polaczeń przychodzących od pacjentów zainteresowanych usługami firmy.

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Sprzedaży usług.

  • Wstępna analiza dokumentacji medycznej.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność planowania i efektywnego zarządzania czasem pracy.

  • Skrupulatność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Zrozumienie i kultywowanie etyki pracy.

  • Posiadanie dobrej dykcji.

  • Lubiących kontakt z ludźmi

  • Pewnych Siebie i odpowiedzialnych za powierzone obowiązki

  • Ambitnych i zaangażowanych w pracy

  • Znajomość języka arabskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Posiadanie doświadczenia przy obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę w firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku zagranicznym.

  • Wsparcie merytoryczne i operacyjne.

  • Profesjonalne indywidualne szkolenie dzięki któremu osoby bez doświadczenia szybko się odnajdą w pracy.

  • Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki.

  • Gwarantowana podstawa 6500 zł

  • Premie średnio 3000 zł – 5000 zł netto na początek osoby z doświadczeniem potrafią uzyskać 6000 zł – 8000 zł netto samej Premii.

  • Umowa o pracę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z klauzulą poufności na adres: