Grupa Bis-Pol
dodano około 2 lata temu

Pracownik stadniny koni (z j. niemieckim!)

40-55  EUR / h
Wyświetleń: 2147Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Opis stanowiska

Praca w stadninie koni. Praca w stajni przy koniach oraz utrzymaniu czystości. Do zakresu obowiązków należy opieka nad końmi: karmienie, ścielenie, czyszczenie boksów, prowadzenie codziennego wypasu, dbanie o porządek w stajni i na terenie stadniny oraz wykonywanie wszystkich innych prac związanych związanych z hodowlą zwierząt . Wymagana jest gotowość do wykonywania wymagającej pracy fizycznej oraz bardzo dobra kondycja fizyczna.

Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance - 660 zł (organizacja transportu do Niemiec, ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Stanowisko dla 1 pana. Zatrudnienie jako pracownik sezonowy na podstawie umowy krótkoterminowej. Oferta skierowana do osoby, która po raz pierwszy w tym roku kalendarzowym podejmuje pracę w Niemczech.

Długość kontraktu: 3 miesiące.

Termin wyjazdu: od zaraz (wtorki i piatki)

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy.

Wymagania stanowiska

- dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

- dyspozycyjność na 3 miesiące

- doświadczenie w tego typu pracy mile widziane

- umiejętność pracy w grupie z zachowaniem odpowiedniego tempa pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- dobra sprawność fizyczna i gotowość do wymagającej pracy

- ważny unijny certyfikat covid (potwierdzający szczepienie dwoma dawkami) lub tzw. szybki test antygenowy przed wyjazdem (w przypadku braku szczepienia)

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- długość kontraktu: 3 miesiące - niemiecka umowa

- pracę w systemie godzinowym

- 11 EUR brutto

- 51 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu

- wynagrodzenie wypłacane miesięcznie w gotówce lub na konto

- zakwaterowanie w mieszkaniu: łazienka (wanna, WC, pralka) oraz w pełni wyposażona kuchnia (koszt - 50 Euro/ miesiąc)

- nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia

- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 134463295 (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)

Chcesz zgłosić się na ofertę? Uzupełnij ankietę pod ogłoszeniem -> https://www.bispolhr.com/pl/oferty/praca-w-stadninie-koni_669082

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

134463295
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.bispolhr.com