Aneta Knysak
dodano około 2 lata temu

Mieszkasz w Vaassen lub okolicy ? Produkcja czekolady czeka na Ciebie

Vaassen Holandia
12.45-13.45  EUR / h
Wyświetleń: 2602Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Firma Flexcraft. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Produkcja czekolady

Miejsce pracy: Vaassen

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • chęć współpracy na dłuższy okres czasu

  • mile widziane prawo jazdy kat B

  • mile widziane wlasne zakwaterowanie w okolicy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy produkcji czekoladek

    Obsługa maszyn pakujących

    Praca jednozmianowa

OFERUJEMY:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do naszego biura

  • kontrakt holenderski

  • dodatki zmianowe, wakacyjne, za nadgodziny

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

  • wypłaty tygodniowe

  • opiekę koordynatora

  • ubezpieczenie

Aplikuj ! Szukamy właśnie CIEBIE ! Wyslij swoje cv lub zadzwon 48 573104386 !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Regulamin portalu Jober.pl

Flexcraft

Gorinchem,
+48 573104386
Osoba Kontaktowa