Aneta Knysak
dodano ponad rok temu

Order picker na wózku EPT na magazynie z owocami

Waddinxveen Holandia
11.5  EUR / h
Wyświetleń: 1772Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:
Firma Flexcraft. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Order picker na wózku EPT

Miejsce pracy: Waddinxveen

WYMAGANIA:

  • certyfikat na  elektryczny wózek paletowy (EPT),
  • doświadczenie w obsłudze elektrycznego wózka paletowego,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw,
  • przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi,
  • pakowanie i stickerowanie produktu.

OFERUJEMY:

  • transport do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie -11,50 euro/h brutto,
  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych- dobre warunki mieszkaniowe - zgodne z normą SNF,
  • organizację dojazdu do Holandii - wyjazd spod domu do biura w Holandii,
  • ubezpieczenie,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.).
Wyślij swoje cv  lub zadzwon 48 573104386

Jeśli nie zainteresowała Cię ta oferta, Również aplikuj! – dobierzemy pracę specjalnie dla Ciebie. Dysponujemy różnymi ofertami – nie zawiedziemy !

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Flexcraft

Gorinchem,
573104386
Osoba Kontaktowa