dodano około rok temu

Spawacz 135/monter konstrukcje stalowe

Wyświetleń: 734Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Nasz klient wykonuje konstrukcje stalowe (pod hale) na zamówienie. Posiadasz doświadczenie jako spawacz135/monter, znasz język angielski i posiadasz czynne prawo jazdy kat.B? Zgloś się do nas i zacznij pracę jeszcze w tym tygodniu!

Twoje obowiązki:
Montaż profili metalowych na podstawie rysunku technicznego
Spawanie
Składanie produktu końcowego

Wymagania:
Wiedza techniczna i zamiłowanie do pracy z metalem
Umiejętność montażu na podstawie rysunku technicznego
Doświadczenie w pracy jako monter/spawacz 135
Znajomość języka angielskiego oraz posiadanie prawa jazdy (warunek konieczny)

Oferujemy:
Wynagrodzenie 17,50 euro brutto/h wypłacane co środę na konto w euro
Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen)
Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (0,21 eur/km)

Aplikacje prosimy przesylac na adres: [email protected] w temacie wiadomosci wpisujac "SPAWACZ KONSTRUKCJE".

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Interwel BV

0031615372836
Osoba Kontaktowa
Anna Interwel
strona www:
www.interwel.nl