Rekrutacja - Kozow
dariusz kozów
dodano około rok temu

MURARZ 15,70 EUR brutto / godz. + Dieta 28 EUR netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat - NIEMCY - Niemiecka Umowa.

15.55-15.7  EUR / h
Wyświetleń: 2280Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok
PRACA - NIEMCY - MURARZE.

NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - NOCLEG BEZPŁATNY DLA PRACOWNIKOW.

Niemiecki Pracodawca poszukuje MURARZY  na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
Zatrudnienie od Marzec , Kwiecień , Maj  i  w kolejnych   m-cach  2023.

PRACODAWCA  Niemiecka Agencja Pracy -  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
ZATRUDNIENIE  dla Samodzielnych Pracowników   i  Dla Teamów Dwuosobowych.

STAWKA   15,55 -  15,70 EUR brutto / godz. + DIETA  28,00 EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje  i Opłaca Zakwaterowanie - NOCLEG BEZPŁATNY DLA PRACOWNIKÓW.

Ubezpieczenie Zdrowotne i Socjalne  od Pracodawcy.
Po pierwszym Tygodniu możliwość otrzymania Zaliczki.

KANDYDACI  NIE  MUSZA  BYC  ZASZCZEPIENI.

ZADANIA
Cegła Wapienno - Piaskowa , Gazbeton  Ytong , Pustaki ,  Mury Klinkierowe,
Mur Licowy , Mar Zaślepkowy  . Tynkowanie.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
znajomość  jęz. niemieckiego  w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny -  Poziom A2.
Doświadczenie w branży,
Zawód  Budowlany  PRIO w zatrudnieniu  , ale nie jest Wymagany.

Własne AUTO  do wyjazdu jest wymagane. Gotowość do Wyjazdów Budowy na Terenie Całych Niemiec.

Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik organizuje we własnym Zakresie.
Po okresie Próbnym Pracownik otrzymuje Zwrot za Zakup Ubrań Roboczych  = 80 €.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  Dokumentów Aplikacyjnych.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV     www.rekrutacja.kozow.eu        E-mail   [email protected]

BIURO KONTAKT      Kozów Darek    T + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676

Regulamin portalu Jober.pl

2.5 / 5
na podstawie 2 opinii

Dongen, Holandia
T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
Osoba Kontaktowa
dariusz kozow
strona www:
www.rekrutacja.kozow.eu e-mail [email protected]