Rekrutacja - Kozow
dariusz kozów
dodano około rok temu

Murarz i Betoniarz 15,70 EUR brutto / godz. + Dieta 28 EUR netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat - NIEMCY - Niemiecka Umowa.

Bawaria Niemcy
15.55-15.7  EUR / h
Wyświetleń: 2363Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 2 lata
PRACA - NIEMCY - MURARZ i BETONIARZ.

NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - NOCLEG BEZPŁATNY DLA PRACOWNIKOW.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni Murarzy i Betoniarzy   na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
Zatrudnienie od  Kwiecień , Maj  i  w kolejnych   m-cach  2023.

PRACODAWCA  Niemiecka Agencja Pracy -  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
ZATRUDNIENIE  dla Samodzielnych Pracowników   i  Dla Teamów Dwuosobowych.

STAWKA   15,55  -  15,70  EUR brutto / godz. + DIETA  28,00 EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje  i Opłaca Zakwaterowanie - NOCLEG BEZPŁATNY DLA PRACOWNIKÓW.

Ubezpieczenie Zdrowotne i Socjalne  od Pracodawcy.
Po pierwszym Tygodniu możliwość otrzymania Zaliczki.

Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik organizuje we własnym Zakresie.
Po okresie Próbnym Pracownik otrzymuje Zwrot za Zakup Ubrań Roboczych  = 80 €.

KANDYDACI  NIE  MUSZA  BYC  ZASZCZEPIENI.

ZADANIA DLA MURARZY
Cegła Wapienno - Piaskowa , Gazbeton  Ytong , Pustaki ,  Mury Klinkierowe,
Mur Licowy , Mar Zaślepkowy  . Tynkowanie.

ZADANIA DLA BETONIARZY
Betonowanie , Montaż gotowych Elementów ,Betonowanie Schodów , Budownictwo Żelbetowe.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
znajomość  jęz. niemieckiego  w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny -  Poziom A2.
Doświadczenie w branży,
Zawód  Budowlany  PRIO w zatrudnieniu  , ale nie jest Wymagany.

Własne AUTO  do wyjazdu jest wymagane.
Gotowość do Wyjazdów Budowy na Terenie Całych Niemiec.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  Dokumentów Aplikacyjnych.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV     www.rekrutacja.kozow.eu        E-mail   [email protected]

BIURO KONTAKT      Kozów Darek    T + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676

Regulamin portalu Jober.pl

Dongen, Holandia
T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
Osoba Kontaktowa
dariusz kozow
strona www:
www.rekrutacja.kozow.eu e-mail [email protected]