Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano około rok temu

Shipping oficer

Waalwijk Holandia
2000-2500  EUR / m-c
Wyświetleń: 1126Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Nasz klient posiada oddziały w miejscowościach takich jak Eersel, Rotterdam, Venlo oraz Waalwijk gdzie aktualnie poszukujemy osób do pracy. Jest to rodzinna firma założona w roku 1918. Praca w tej firmie oznacza pracę u jednego z największych graczy logistycznych w Europie i nie tylko. Od Francji przez Rumunię po Chiny. Niebiesko-białe ciężarówki naszego klienta jeżdżą po całej Europie, a rozwiązania logistyczne sięgają aż do Azji.

STANOWISKO
Jako Shipping Officer pracujesz w miłym zespole, gdzie ważna jest współpraca, również z innymi działami. Razem dbacie o to, aby wszystkie wyzwania (logistyczne) zostały rozwiązane na koniec dnia. Będziesz odpowiedzialny za administracyjne przetwarzanie i przyjmowanie zamówień oraz mutacji. Jesteś dokładny i chętny do rozwoju osobistego? Zatem aplikuj!
Obowiązki na stanowisku pracy:
• Wprowadzanie danych o zleceniach do systemu zarządzania transportem
• Odpowiedzialność za digitalizację i przechowywanie wszystkich dokumentów związanych z transportem
• Sprawdzanie i śledzenie zleceń transportowych (przesyłek) w systemie oraz zapewnienie ich wewnętrznej kontynuacji
• Utrzymywanie kontaktów z różnymi działami wewnętrznymi i niektórymi stronami zewnętrznymi
• Kontakt telefoniczny oraz meilowy z klientami, innymi oddziałami oraz kierowcami ciężarówek
• Inne zadania administracyjne wymagane dla dobrze funkcjonującego działu (pracujesz w biurze, ale wchodzisz również w interakcje z magazynem)

OFERUJEMY
• pracę na dwie zmiany
• różnorodność pracy
• możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia)
• przestrzeń dla osobistego wkładu i kreatywności
• zwrot kosztów podróży
• stawkę 2000-2500 euro brutto
• długotrwałą współpracę
• gwarancję stałego kontraktu przy dobrym funkcjonowaniu
• gwarantowane 40 godzin
• tygodniowy system wynagrodzeń
• opiekę koordynatorów mowiacych w języku polskim

WYMAGANIA
• własne zakwaterowanie
• własny transport do pracy

KWALIFIKACJE
• znajomość języka angielskiego oraz holenderskiego w mowie i piśmie
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży będzie dodatkowym atutem
• znajomość Office 365, w tym Word, Excel i Outlook
• umiejętnośc nawiązywania kontaktów z klientami będzie dodatkowym atutem
Regulamin portalu Jober.pl

Tilburg, Holandia
0630273855
Osoba Kontaktowa
Anna
strona www:
www.pl.logisticforce.nl