Rekrutacja - Kozow
dariusz kozów
dodano około rok temu

Ślusarz bez niemieckiego 13 - 14 EUR brutto / godz. + Dieta 9,00 EUR netto / godz. Praca od Czerwiec 2023 - NIEMCY - Niemiecka Umowa.

Bawaria Niemcy
13-14  EUR / h
Wyświetleń: 1501Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum 2 lata
PRACA - ŚLUSARZ  MASZYNOWY  lub MONTER KONSTRUKCJI  - NIEMCY.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

ZATRUDNIENIE  od  29 Maj  , Czerwiec , Lipiec   i w kolejnych m- cach 2023.

Niemiecki Pracodawca poszukuje
SLUSARZY  MASZYNOWYCH  i ŚLUSARZY / MONTERÓW  KONSTRUKCYJNYCH  na Projekty do Niemiec.

PRACODAWCA  Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie  na Niemiecka Umowę o Prace.
STANOWISKO PRACY  WARSZTATY SLUSARSKIE, HALE PRODUKCYJNE ,  BUDOWY.

OFERTA Pracy dla Samodzielnych Ślusarzy i Teamów Dwuosobowych.

STAWKA 13,00  - 14,00  EUR brutto / godz. + DIETA 8 ,00 -   9,00  EUR netto / godz.
Zakwaterowanie organizuje Pracodawca. Pracownik opłaca Kwaterę.

Koszty Dojazdu do Niemiec  po  Stronie Pracodawcy.

Pracownik   za każde 100 km  otrzymuje stawkę godzinowa  brutto licząc
od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy  oraz przy zmianie  z budowy do budowy.

Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.

ZADANIA Montaż Konstrukcji Stalowych.
Montaż  Elementów na podstawie Planów i  Rysunków Technicznych.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
doświadczenie i umiejętności w Pracach Ślusarskich +  czytanie rysunków technicznych,
znajomość  jez. niemieckiego lub angielskiego.
Zawód branżowy nie jest wymagany.

Własne auto do wyjazdu nie jest wymagane , ale Firma nie ma AUT SŁUZBOWYCH.

APLIKACJE CV

www.rekrutacja.kozow.eu       Email  [email protected]

BIURO   T + 48 515 526 657    T +31 620 489 676
Regulamin portalu Jober.pl

Dongen, Holandia
T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
Osoba Kontaktowa
dariusz kozow
strona www:
www.rekrutacja.kozow.eu e-mail [email protected]