Work4You Global Sp. z o.o.
Work4You.Global
dodano około rok temu

Przedstawiciel Handlowy * atrakcyjne wynagrodzenie

Rybnik Polska
Wyświetleń: 99Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Dynamicznie rozwijające się biuro rekrutacyjne z siedzibą w Rybniku

poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy z j. angielskim

Opis stanowiska pracy:
Reprezentujesz nasze biuro rekrutacyjne w kontaktach z klientem B2B, kreujesz długofalowe, wartościowe relacje z nowymi i obecnymi klientami, podtrzymujesz kontakty i regularnie prowadzisz rozmowy oraz wideokonferencje, aktywnie szukasz nowych kontaktów i potencjalnych klientów, tworzysz nowe możliwości współpracy z agencjami pracy, nawiązujesz relacje biznesowe, prezentujesz nasze usługi, omawiasz możliwości i negocjujesz z klientem, obserwujesz i analizujesz rynek pracy tymczasowej w Europie.

Zainteresowany / zainteresowana?
Prześlij do nas CV lub przyjdź do naszej siedziby w Rybniku (Dworek 12a)
aby dopytać o szczegóły – pamiętaj – w biurze rozmawiamy po angielsku
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Weekendy – wolne!
Nadgodziny – nie!

A teraz najważniejsze:

Twoja praca wymaga umiejętności negocjacyjnych – powiedz nam ile chcesz zarabiać i jaki rodzaj umiejętności masz nam do zaproponowania – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

Mamy kilka bonusów, które umilą czas w pracy i po pracy:
  • Karta multisport
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Raz w miesiącu do wybrania „2h dla rodziny”
  • Kawa, herbatki, skrzyp i pokrzywa do picia uzupełniamy na bieżąco.

CV wyślij z dopiskiem:
„Przedstawiciel Handlowy z j. angielskim”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. nr 133, poz.883)".
Regulamin portalu Jober.pl

Rybnik, Polska
324401474
Osoba Kontaktowa