Wiktoria Blar
dodano około rok temu

Operator CNC

Oostkamp Belgia
2700  EUR / m-c
Wyświetleń: 986Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator CNC, chętnych do podjęcia pracy w Oostkamp w Belgii.

Zakład zajmuje się produkcją metalowych części. Praca w systemie trzyzmianowym.

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie maszyn sterowanych CNC
  • frezowanie, toczenie, szlifowanie
  • czytanie planów technicznych
  • uruchamianie i monitorowanie produkcji, kontrola jakości wyprowdukowanych elementów
  • wprowadzanie danych do systemu dotyczących awarii, interwencji itd
  • diagnostyka usterek i konserwacja maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator CNC
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy: 16-19€/h brutto w zależności od doświadczenia

Firma zapewnia zakwaterowanie.

515 807 700

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu telefonicznego lub przesłania aplikacji

kraz 18896

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

TargetPlus

Łódź, Polska
515807700
Osoba Kontaktowa