dodano około rok temu

Pracownik produkcji | praca z zakwaterowaniem | Holandia

Urk Holandia
11.17-12  EUR / h
Wyświetleń: 1640Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Praca w Holandii w firmie specjalizującej się w przetwórstwie łososia, w której klienci, pracownicy i lokalna społeczność zasługują na to co najlepsze. Stabilne zatrudnienie oraz przyjazna atmosfera.

Miejsce pracy: Urk, Holandia

Obowiązki:

  • Przygotowywanie surowego/wędzonego łososia do pakowania
  • Ważenie i porcjowanie
  • Kontrola jakości produktu

Oferujemy:

  • W pełni legalną, holenderska umowę o pracę
  • Stawkę godzinową w wysokości €11,17
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny (10,82%| 8,33%)
  • Płatność extra za nadgodziny (125%) i niedzielę (200%)
  • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych
  • Transport z i do pracy
  • Cotygodniowe wypłaty

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres
  • Gotowość do pracy w chłodnych warunkach (10-12℃)
  • Chęć i motywacja

Regulamin portalu Jober.pl

Werckpost

667374001
Osoba Kontaktowa
Angelika Werckpost