Vladimiras Siler
dodano około rok temu

Operator wózka widłowego Reachtruck

Oss Holandia
Wyświetleń: 1727Aplikacji: 14
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Firma Crown dla naszego klienta w Oss poszukuje reachtruckchauffeur:

Zadania  Reachtruckchauffeur:

- Odkładanie rozładowanych palet na regały

- Pobieranie pełnych palet z regałów i przygotowywanie ich dla ładowarek

- Inne typowe obowiązki w magazynie

Jestes odpowiednim kandydatem jezeli :

-        Znasz jezyk Holenderski / Angielski

-        Masz doswiadczenie na reachtrucku

-        Jestes dokladny i sumienny

Oferujemy :

-Godziny pracy w systemie 3 zmianowym

 06:00 - 14:00

 14:00 - 22:00

 22:00 - 06:00

-Wynagrodzenie godzinowe wynosi 15,37 euro ( 13,62 + 0,23 dodatek chłodniczy + 111,25% dodatek   zmianowy )

-Mieszkanie i ubezpieczenie

Wózek reach truck to zamknięta kabina z ogrzewaniem, radiem i kamerą na szpulach

Temperatura w chlodni wynosi - 27 stopni

Min. 40 godzin pracy w tygodniu i możliwość pracy w soboty

Odzież będzie zapewniona przez klienta.

Regulamin portalu Jober.pl

Crown Uitzendgroep

(+31)0882010250
Osoba Kontaktowa