Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano około rok temu

Pracownik Działu Technicznego

Waalwijk Holandia
13.05-14.17  EUR / h
Wyświetleń: 1101Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku pracownik produkcji. Jest to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, powstała w 1983 roku. Przedsiębiorstwo odpowiada na stale rosnące zapotrzebowanie, na nowoczesne i lekkie elementy konstrukcyjne o właściwościach izolacyjnych.
Indywidualizacja, innowacje oraz osobiste porady są w firmie bardzo doceniane. Podstawowymi zasadami w tworzeniu procesu produkcyjnego są: jakość, wydajność i elastyczność. Firma opracowuje i produkuje dostosowane do indywidualnych potrzeb: płyty warstwowe oraz półprodukty. W nowoczesnym i wydajnym zakładzie produkuje się panele za pomocą w pełni zautomatyzowanego procesu klejenia i próżni.

STANOWISKO
W dziale sekcji prasowych będziesz stale w ruchu w ruchu, będziesz wykonywał pracę w której wiesz na czym stoisz, a na koniec dnia Ty i Twój zespół patrzycie wstecz na to, co osiągnęliście, porządkujecie swoje miejsce pracy i... misja zakończona!
Obowiązki na stanowisku pracy:
• dokładne przycinanie, klejenie, nitowanie gotowych elementów
• kontrola jakości półproduktów oraz produktów końcowych
• obsługa maszyny, która odpowiada za idealne przyciecia folii, równe listwy
• precyzyjne czyczszenie stołów i utrzymanie czystości w miejscu pracy

OFERUJEMY
• pracę na jedną zmianę (od poniedziałku do czwartku włącznie w godz. 7:00-17:00, a w piątek od 7:00 do 12:00)
• stawkę od 13,05 do 14,17 euro brutto
• dodatek ADV (0,59 centów) do kazdej godziny
• zwrot kosztów podróży
• długotrwałą współpracę
• możliwość otrzymania stałego kontraktu bezpośrednio u klienta
• tygodniowy system wynagrodzeń
• opiekę koordynatorów mówiących w języku polskim

WYMAGANIA
• własne zakwaterowanie
• własny transport do pracy

KWALIFIKACJE
• znajomość języka holenderskiego
• znajomość rysunku technicznego
Regulamin portalu Jober.pl

Tilburg, Holandia
0630273855
Osoba Kontaktowa
Anna
strona www:
www.pl.logisticforce.nl