dodano około rok temu

PRACA HOLANDIA | KOMISJONER | ORDER PICKER | Z ZAKWATEROWANIEM

Sint-Annaparochie Holandia
11.75  EUR / h
Wyświetleń: 1300Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Holenderska agencja pracy Werckpost, zatrudniająca ponad 1400 osób na terenie Królestwa Niderlandów, oferuje pracę dla jednego z najnowocześniejszych zakładów w północnej części Holandii, na stanowisku ORDER PICKERA!
Międzynarodowa firma wspólnie ze swoimi hodowcami i klientami umożliwia rozwój w całym łańcuchu owocowo-warzywnym. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom są w stanie stale odnawiać gamę ponad 1800 produktów i opracowywać nowe koncepcje.
Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

Praca na Magazynie - Order Picker - praca Holandia - także osoby BEZ doświadczenia

Miejsce pracy: Sint Annaparochie, Holandia
Opis stanowiska:
• pracę na magazynie,
• zbieranie zamówień, które składa klient,
• praca ze skanerem,
• obsługa wózków EPT

Oferujemy:
• 100% legalna praca w oparciu o holenderską umowę,
• gwarantowaną stawkę godzinową €11,75 + dodatki zmianowe,
• pracę w systemie zmianowym,
• dodatki: urlopowy 10,87% oraz wakacyjny 8,33% do każdej przepracowanej godziny, godziny nadliczbowe 135%, godziny popołudniowe 125%, godziny nocne 140%, sobota 125-140%, niedziela 200%
• pomoc polskiego koordynatora w załatwieniu formalności związanych z pracą i pobytem w Holandii,
• zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2 osobowych,
• transport do pracy (rower, bus, samochód),
• tygodniowy system wynagrodzeń,

Oczekujemy od Ciebie:
• dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres,
• znajomości języka angielskiego umożliwiającej porozumiewanie się,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowości do pracy w chłodnych warunkach (5-10°C)
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Werckpost Polska sp.z.o.o

667374001
Osoba Kontaktowa
Angelika Werckpost