dodano 11 miesięcy temu

Stolarz budowlany

Friesland Holandia
500  EUR / tydzień
Wyświetleń: 1363Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Stolarz - praca przy produkcji domów szkieletowych

Opis stanowiska

  • praca w zakładzie prefabrykacji domów szkieletowych drewnianych
  • obsługa maszyn stolarskich
  • produkcja i montaż elementów

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w jako stolarz prefabrykatów
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy i samochód

Warunki pracy

  • holenderska umowę o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe)
  • możliwość pracy przez długi okres;
  • co tygodniową wypłata wynagrodzenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • wynagrodzenie €500 netto przy 40-godzinnym tygodniu pracy
  • w przypadku nadgodzin wynagrodzenie odpowiednio więcej
  • zwrot kosztów w wypadku korzystania z własnego auta.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • zakwaterowanie pokojach jednosobowych

Wynagrodzenie

  • wynagrodzenie €500 netto/tydzień przy 40-godzinnym tygodniu pracy
  • wynagrodzenie w przypadku nadgodzin odpowiednio więcej
Regulamin portalu Jober.pl

Agencja Pracy Tymczasowej

Radom, Polska
+48502305580
Osoba Kontaktowa
Agnieszka