Tomasz Sajkiewicz
dodano 12 miesięcy temu

Produkcja prefabrykatów betonowych

Deventer Holandia
520  EUR / tydzień
Wyświetleń: 2458Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Larex jest jedną z największych w Holandii firm zajmujących się zatrudnianiem personelu technicznego. Swoje 20-letnie doświadczenie na rynku pracy wykorzystuje w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z terenów całej Europy. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Stanowisko pracy: Produkcja prefabrykatów

Miejsce pracy: projekty na terenie całej Holandii (m.in.: Drenthe, Overijssel, Groningen, Utrecht, Limburg, Zuid-Holland, Noord-Brabant, Zeeland, Gelderland, Noord-Holland).

Możliwość rozpoczęcia pracy: od 07.11.2022

Wynagrodzenie: od €520/40h

Opis stanowiska pracy:

Praca przy produkcji prefabrykowanych, betonowych elementów. Pracujesz ze standardowymi produktami, ale również z elementami na wymiar: od betonowych miejskich ławek do betonowych elewacji dla dużych projektów budowlanych. Na podstawie rysunku technicznego samodzielnie tworzysz drewniane formy w hali produkcyjnej lub w ramach przygotowań do produkcji. Do twoich zadań należy cięcie, frezowanie, klejenie, kontrola złożonych elementów i ewentualne czyszczenie i wygładzanie skaz.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie tygodniowe netto od €520/40h (po odtrąceniach).

  • Tygodniowy system wynagrodzeń.

  • Opłacone ubezpieczenie zdrowotne.

  • Możliwość zorganizowania darmowego transportu wraz z kartą paliwową (na dojazdy do pracy).

  • Możliwość stałej współpracy w oparciu o projekty na terenie całej Holandii.

  • Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód).

  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (bez dodatkowych kosztów dla pracownika, pokój jednoosobowy oraz wi-fi).

  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

  • Kontrakt holenderski zgodny z układem zbiorowym pracy NBBU CAO.

Wymagania:

  • Doświadczenie w jednej z wymienionych specjalizacji – minimum 2 lata.

  • Skrupulatność i dokładność wykonywanej pracy.

  • Prawo jazdy kat. B i własne auto jest mile widziane.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikacyjnym lub w przypadku grupy pracowników znajomość u przynajmniej 1 osoby.

  • Gotowość podjęcia pracy w zmiennych warunkach pogodowych.

Mail: [email protected] telefon: +31683519552

Wysłanie CV i aplikowanie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych podczas rekrutacji: (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

DIT en Larex Recruitment B.V., wpisana do Wykazu Podmiotów Zagranicznych pod nr 83880801 jako agencja zatrudnienia

Regulamin portalu Jober.pl

Larex

+31683519552
Osoba Kontaktowa