Recruiters Polska
dodano 12 miesięcy temu

Specjalista Ds.Wsparcia Kienta z językiem niemieckim

Warszawa Polska
Wyświetleń: 835Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy aktualnie kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcie Klienta z Językiem Niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

START najbliższy start 8 maja

Oferta:

  • Wynagrodzenie 7.000-8.000 PLN Brutto na start

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wprowadzających i rozwojowych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2+/C1) koniecznie

  • Znajomość języka angielskiego (min. B1) mile widziana

  • Znajomość obsługi komputera i MS Office

  • Dobra organizacja

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • Umiejętność poprawnej i swobodnej komunikacji oraz aktywnego słuchania

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie wsparcia Klientom niemieckojęzycznym (połączenia telefoniczne przychodzące oraz e-maile)

  • Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu

  • Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nie zwlekaj i wyślij nam swoje cv na adres [email protected]

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. #niemieckizdalnie #pracazjęzykiemniemieckim #jobofferwithgermanlanguage

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznań, Polska
Osoba Kontaktowa
strona www:
recruiters.com.pl