FALK-Fachkraft GmbH
Ruth Szymiczek
dodano 12 miesięcy temu

Elektryk budowlany

Wels Austria
3500-4000  EUR / m-c
Wyświetleń: 2137Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Wymagania:
- znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- samochod
- doswiadczenie jako elektryk (powyzej roku)
- wyksztalcenie

Warunki pracy:
   -  austriacka umowa o prace
   - ubezpieczenie zdrowotne i caly pakiet socjalny
    -praca od poniedzialku do czwartku
    - stawka 15,34€/h brutto + 1,00€ dodatek montazowy + diety dzienne 26,40€ netto
    - oplacone zakwaterowanie

Obowiązki:
     - czytanie planu i samodzielna praca
     - montaz instalacji elektrycznej
      - kladzenie kabli
      - montaz lamp i gniazdek elektrycznych

Regulamin portalu Jober.pl

Wels, Austria
+436601899088
Osoba Kontaktowa