NJU JOB
dodano 10 miesięcy temu

Dekarz/ dachy płaskie

Sankt Gallen Szwajcaria
36  CHF / h
Wyświetleń: 972Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko dekarz.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku dekarza
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 36 CHF brutto/godz + 16 CHF netto dieta/d
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok.150-200 CHF/tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia
Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim
Regulamin portalu Jober.pl

NJU JOB sp. z o. o.

1.0 / 5
na podstawie 1 opinii

, Polska
690602660
Osoba Kontaktowa
NJU JOB
strona www:
www.njujob.pl