Aneta Knysak
dodano 11 miesięcy temu

Operator wózka widłowego Reachtruck na mroźni 16.00 euro brutto

Alkmaar Holandia
13.24-16.5  EUR / h
Wyświetleń: 1654Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Firma .Flexcraft obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Reachtruck

Miejsce pracy: Alkmaar

WYMAGANIA:

  • holenderskie certfyfikaty na reachtruck
  • doświadczenie minimum pół roku
  • chęć współpracy na minimum 3 miesiące
  • mile widziane prawo jazdy kat B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

Praca na magazynie spożywczym na mroźni -20 stopni

OFERUJEMY:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura

  • dojazd do pracy

  • dodatki zmianowe, za pracę w soboty

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

  • ubezpieczenie

  • opiekę polskiego koordynatora

  • wypłaty tygodniowe -stawka 13.56 euro brutto  +8,51 dodatku ADV+ 8% dodatku za pracę w  mroźni =16.00 euro brutto !

Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Oferta pracy tymczasowej

Regulamin portalu Jober.pl

Flexcraft

Gorinchem,
+48 573104386
Osoba Kontaktowa