dodano 10 miesięcy temu

Pracownik produkcji Duisburg -stawka od 17 e brutto

Duisburg Niemcy
Wyświetleń: 2648Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Firma Personal Kollektiv to uznana i polecana firma w Niemczech - specjalizujemy się w zatrudnianiu Polaków w Niemczech : praca w Niemczech w długoterminowych zleceniach

Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś! Jutro jesteś w pracy

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany: Pracownik Produkcji -odlewnia w Duisburg

miejsce pracy: Duisburg  - Niemcy

Gwarantujemy:

  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • dopłatę do dojazdów do pracy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie- stawka od 17 e brutto

  • zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy

  • płatne nadgodziny, urlopy oraz premie

  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

  • bezpłatne ubranie robocze

  • opiekę koordynatora również w sprawach urzędowych np. założenie niemieckiego numeru podatkowego lub Kindergeld

Twoje obowiązki:

  • prace na terenie odlewni w Duisburg na terenie dużej firmy

  • praca na 3 zmiany

Wymagania:

  • chęć do pracy

  • język niemiecki wymagane podstawy w komunikacji

  • uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice -mogą być polskie

aplikacje proszę wysyłać na adres [email protected]

aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Personalkollektiv

00491629247079
Osoba Kontaktowa
Patrick Jachacz
strona www:
www.personalkollektiv.de