Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano 11 miesięcy temu

Venlo order picker EPT

Venlo Holandia
12.48  EUR / h
Wyświetleń: 1846Aplikacji: 6
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

szego klienta w Venlo poszukujemy kierowcy wózka widłowego typu EPT do pracy w dziale magazynowym.
Firma się w magazynowaniu i dystrybucji różnych produktów, w tym środków czystości.

Główne obowiązki obejmują:

Zbieranie produktów za pomocą skanera oraz obsługa wózka widłowego typu EPT.

Umieszczanie towarów na odpowiednich lokacjach w magazynie.

Transportowanie towarów wewnątrz magazynu.

Oferta pracy dotyczy I zmiany.

Oferujemy konkurencyjną stawkę godzinową w wysokości 12,48 + zwrot kosztów podróży.

Wymagania:

Posiadanie własnego zakwaterowania oraz środka transportu do miejsca pracy.

Znajomość języka obcego przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Posiadanie ważnego certyfikatu na obsługę wózka widłowego typu EPT jest dużym plusem.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy:
 [email protected] lub skontaktowanie się z nami
telefonicznie pod numerem: +31 647185720.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku magazynowym. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Regulamin portalu Jober.pl

Tilburg, Holandia
+31 647185720
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.pl.logisticforce.nl