MatchMaker
Emilia MatchMaker
dodano 9 miesięcy temu

Kierowca autobusu - Niemcy

Hamburg Niemcy
2500-3000  PLN / m-c
Wyświetleń: 1058Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla jednego z naszych zaufanych Klientów poszukujemy osób na stanowisko kierowcy autobusu. Klient posiada własną sieć autobusów turystycznych oraz autobusy miejskiego.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od zaraz

Zakończenie projektu: zatrudnienie długoterminowe

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

- Prowadzenie autobusów miejskich

- Monitorowanie stanu pojazdu

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 14€ brutto (do negocjacji)

- Niemiecka umowa bezpośrednio z pracodawcą

- Zapewnione zakwaterowanie

- Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

- Opiekę polskojęzycznego Koordynatora

- Możliwość rozwoju w jednej z największych niemieckich firm

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Regulamin portalu Jober.pl

MatchMaker

Kraków, Polska
+48666887966
Osoba Kontaktowa