MatchMaker
Emilia MatchMaker
dodano 9 miesięcy temu

Operator maszyn - blisko polskiej granicy

Erfurt Niemcy
9000-11000  PLN / m-c
Wyświetleń: 1451Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników przy obsłudze maszyn. Klient zajmuje się produkcją wysokojakościowych mebli dziecięcych oraz sprzedażą internetową.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od zaraz

Zakończenie projektu: zatrudnienie długoterminowe

Lokalizacja 98701 Böhlen (okolice Erfurtu), Niemcy

Obowiązki:

- Obsługa maszyn produkcyjnych

- Kontrola procesu produkcyjnego

Od kandydata oczekujemy:

- Doświadczenia przy obsłudze maszyn

- Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

- Własnego samochodu na wyjazd

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka 13.50€ do 14.50€ brutto

- Zapewnione darmowe zakwaterowanie

- Opieka polskiego Koordynatora

- Gwarancja godzin w umowie

- Możliwość rozwoju w jednej z wiodących niemieckich firm

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji.

Regulamin portalu Jober.pl

MatchMaker

Kraków, Polska
+48666887966
Osoba Kontaktowa