dodano 9 miesięcy temu

Pracownik utrzymania czystości

Warszawa Polska
3500-3850  PLN / m-c
Wyświetleń: 1044Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Sweet Gallery sp. z o. o. spółka komandytowa, właściciel marki Lodolandia, Kołacz na Okrągło oraz Bafra Kebab, w związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym oraz zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy (Jutrzenki 99/101)

Co oferujemy?

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w polskiej dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie,

·        Szkolenie wdrażające w powierzone obowiązki,

·        Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,

·        Prywatna opieka medyczna,

·        Dofinansowanie do karty Multi Sport,

·        Niezbędne narzędzia do pracy.

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków?

·        obsługiwanie odkurzacza, myjki parowej, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich dodanej powierzchni i rodzaju zabrudzenia,

·        odkurzanie i mycie podłóg w przyczepach gastronomicznych,

·        mycie okien w domkach mobilnych oraz przyczepach gastronomicznych;

·        ścieranie kurzu i mycie mebli w przyczepach pokazowych oraz wyjeżdżających z produkcji,

·        mycie i czyszczenie urządzeń gastronomicznych.

 Nasze wymagania:

·        Chęć nauki i zdobycia nowych umiejętności,

·        Dyspozycyjność,

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·        Zaangażowanie.

Regulamin portalu Jober.pl

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K.

Osoba Kontaktowa
Sweet Gallery