dodano 9 miesięcy temu

Pracownik produkcji/desery lodowe

Oldenzaal Holandia
Wyświetleń: 2024Aplikacji: 8
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

               Firma Euro Planit obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Produkcja lodów i deserów lodowych

Szukasz pracy na produkcji i jesteś gotowy/gotowa do pracy na 2 zmiany? Zobacz naszą ofertę

Co robisz:

  • Pakowanie lodów/deserów lodowych;
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy;
  • Powiązane zadania produkcyjne i logistyczne.
  • Praca odbywa się w godzinach 06:00 - 15:00 oraz 15:00 - 22:00/24:00.

Jeśli:

  • Rozmawiasz w języku angielskim w stopmniu komunikatywnym (mile widziane)
  • Posiadasz prawo jazdy
  • Nie masz nic przeciwko pracy w zimnym środowisku
  • Jesteś wytrwały i entuzjastyczne podejście do pracy
  • Nie masz problemów z pracą w wysokim tempie
To szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość ubezpieczenie
  • Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu

O kliencie

Nasz klient rozpoczął działalność w 1981 roku od sprzedaży produktów mlecznych z gospodarstwa i w ciągu 35 lat rozrósł się do firmy rodzinnej, gdzie z dumą każdego dnia pracuje się nad najlepszymi produktami mlecznymi. Oprócz tego produkowane są pyszne lody dla różnych supermarketów. Firma produkuje dla ponad 25 krajów w Europie

Czy jesteś zainteresowany? W takim razie z przyjemnością nawiążemy z Tobą kontakt! Aplikuj przez naszą stronę internetową lub zadzwoń do nas po więcej informacji

Regulamin portalu Jober.pl

Europlanit

0682314265
Osoba Kontaktowa
Monika