Lehmann Personalmanagement GmbH
Karina Steinhof
dodano 8 miesięcy temu

Mechanik samochodów ciężarowych i osobowych

Cale Niemcy Niemcy
Wyświetleń: 840Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Lehmann Personalmanagement poszukuje kandydatow dla swojego klienta w calych Niemczech na stanowisko:

Mechanik samochodow ciezarowych (m/k/d)

Chetnie osoby z wyksztalceniem jako: mechanik samochodowy, slusarz, blacharz lub podobne.

Ponizej lista dostepnych miejsc pracy:

Großbeeren bei Potsdam (Trailer)

Langenau bei Ulm (Lkw + Trailer)

Neuss (Trailer)

Recklinghausen (Lkw + Trailer)

Rosbach vor der Höhe  (Trailer)

Feldkirchen bei München (Lkw + Trailer + Transporter)

Schwieberdingen (Trailer)

Unterschleißheim (Lkw + Trailer)

Landsberg bei Halle (Lkw + Trailer)

Neu-Ulm (Trailer)

Duisburg (Trailer)

Herzberg am Harz (Lkw + Trailer)

Eppertshausen (Trailer)

Kabelsketal bei Halle (Trailer)

Köln (Trailer)

Hamburg (Trailer)

Rheda-Wiedenbrück (Trailer)

Nürnberg (Trailer)

Castrop-Rauxel (Trailer)

Bochum (Trailer)

Bremen (Trailer)

NIE ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIA.

Zadania:
  • Serwis naczep, przyczep i samochodów ciężarowych

  • Wykonywanie diagnostyki

  • Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

Wymagania:
  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik

  • Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B (kat. C/E mile widziane)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wlasne zakwaterowanie w jednej z powyzszych miejscowosci

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę w renomowanej, stabilnej i rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Program rekomendacji pracowników (premia za polecenie pracownika
- Podnoszenie kwalifikacji i uprawnie
- Bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym i pomocnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się mailowo ([email protected]) lub telefonicznie badz bezpośrednio w naszym biurze: Lehmann Personalmanagement GmbH, Schwanthalerstr. 75a w Monachium. Życiorysy proszę przesyłać w j.niemieckim lub polskim na adres mailowy. W temacie proszę wpisać nazwe stanowiska pracy, na ktore skladane sa dokumenty aplikacyjne. Ze wzgledu na ilosc dokumentow aplikacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy spełniają ww wymagania i prześlą CV.
Regulamin portalu Jober.pl

Monachium, Niemcy
004989999830045
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.lmpm.de