Concept Plus
dodano 7 miesięcy temu

Piekarz / cukiernik

Lingen Niemcy
Wyświetleń: 1371Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów piekarniczych w tradycyjnej piekarni
  • Obsługa maszyn i pieców
  • Zachowywanie wysokich standardów jakości / kontrola jakości wypieków
  • Nadzorowanie procesów formowania ciasta oraz załadunku pieców
  • Polewanie lub przyozdabianie produktów, aby wyglądały bardziej apetycznie
  • Konserwacja i czyszczenie maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie jako piekarz lub na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej (w tym zmiany nocne) oraz w soboty, gdy jest dużo zamówień
  • Niezawodność i przywiązywanie wagi do wysokiej jakości
  • Zachowywanie wysokich standardów higieny
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
  • Samodzielność i dokładność
  • Sprawność fizyczna i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa żywności
  • Wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją wyrobów cukierniczych i wypieków
  • Stałe, długoterminowe zatrudnienie
  • Zachęcamy do kreatywności! Twoje własne pomysły na chleb, bułki i inne specjały są zawsze mile widziane
  • Wynagrodzenie początkowe 15,00 €/h lub więcej, w zależności od kwalifikacji + dodatki
  • Możliwość otrzymania umowy o pracę bezpośrednio z piekarnią!
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Regulamin portalu Jober.pl

Concept Plus Sp. z o.o.

Opole, Polska
774130024
Osoba Kontaktowa
strona www:
cp-personal.com