Piotr Kuźniak
dodano 7 miesięcy temu

Kierownik budowy

Szczecin Polska
Wyświetleń: 951Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Dla naszego klienta, firmy inżynieryjno- budowlanej Budrem, która skupia się wokół realizacji obiektów przemysłowych, handlowych oraz mieszkaniowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy/ Inżynier Budowy

Lokalizacja: Szczecin

Twój główny cel to koordynacja prac wykonawczych na nowo powstającej inwestycji (Szczecin). Jest to obiekt handlowy o łącznej powierzchni 23 000 m2. Przewidywany czas realizacji to około 15 miesięcy. Po zakończeniu inwestycji możliwość dalszej pracy w strukturach firmy.

Zakres obowiązków:

  • Będziesz planował, organizował i kierował realizacją powierzonego zakresu robót w oparciu o wymagania kontraktu
  • Nadzorował i koordynował zadanie realizowane przez firmy podwykonawcze
  • Będzie odpowiedzialny za dokumentację techniczną
  • Odbierał prace, kontrolował jakość, harmonogram i terminowość
  • Dbał o zachowanie dyscypliny pracy, przepisów BHP i ppoż.
  • Będziesz aktywnie uczestniczył w naradach koordynacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowalne- Nie są wymagane
  • Doświadczenie w kierowaniu budową
  • Znajomość prawa budowalnego
  • Obsługa programów: MS Office, AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe i premia realizacyjna
  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Generalnego Wykonawcy

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

✉️ [email protected]

☎️ 791 056 111

Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa