Piotr Kuźniak
dodano 7 miesięcy temu

Kierownik Działu Ofertowania

Kutno Polska
Wyświetleń: 958Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Jesteśmy firmą działającą w branży spawanych konstrukcji stalowych i obecnie poszukujemy doświadczonego Kierownika Działu Ofertowania, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszym działem ofertowym.

Lokalizacja: Żychlin, woj. łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie kilkuosobowym działem ofertowym.
  • Tworzenie konkurencyjnych ofert cenowych.
  • Weryfikacja i kontrola statusu złożonych ofert.
  • Bieżąca współpraca z Działem Zakupów i Obsługi Klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Umiejętność tworzenia ofert.
  • Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i ryzyka technicznego.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Obsługa komputera w zakresie pakietu Office oraz znajomość programu AutoCAD.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w postaci podstawy i premii.
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (premie świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku).
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy
  • Numer referencyjny Agencji Pracy Forge&Frost HR Consulting: 27526
Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa