Piotr Kuźniak
dodano 7 miesięcy temu

Manager Działu Ofertowania

Kutno Polska
Wyświetleń: 973Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma działająca w branży spawanych konstrukcji stalowych poszukuje Managera Działu Ofertowania. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem ofertowym oraz procesem przygotowywania konkurencyjnych ofert cenowych.

Lokalizacja: Żychlin, woj. łódzkie

Obowiązki:
• Zarządzanie i nadzór nad działem ofertowym.
• Tworzenie i ocena ofert cenowych.
• Monitorowanie statusu ofert i terminów składania.
• Współpraca z Działem Zakupów i Obsługi Klientów w celu zapewnienia efektywnej obsługi klienta.
• Analiza dokumentacji projektowej i technicznej.

Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu działem ofertowym lub projektowym.
• Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
• Umiejętność analizy dokumentacji projektowej.
• Doskonałe zdolności komunikacyjne i analityczne.
• Znajomość narzędzi biurowych, w tym pakietu Office.

Oferta:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie branżowej.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie.
• Pakiet świadczeń socjalnych.
• Praca w profesjonalnym środowisku
Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa