EWLIT International
Magdalena Czacharowska
dodano 6 miesięcy temu

Elektryk

Bayern Niemcy
13.5-14.5  EUR / h
Wyświetleń: 865Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Elektryk

Miejsce pracy – Niemcy - Bayern (Bawaria), Niemcy zachodnie, Niemcy północne

Dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk

OFERUJEMY:

·       Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony,

·       Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych z dostępem do wifi oraz kuchni,

·       Stawkę godzinową 13.50-14.50€ netto/h,

·       Ogromne wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu,

·       Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc,

·       25 dni płatnego urlopu rocznie.

ZADANIA:

·       Praca przy instalacjach przemysłowych lub budowlanych,

·       Montaż, diagnoza i naprawa instalacji elektrycznych,

·       Uruchamianie instalacji i ocena stanu technicznego.

WYMAGANIA:

·       Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku elektryka,

·       Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

·       Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV – warunek konieczny,

·       Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy,

·       Posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu – wymagane.

Regulamin portalu Jober.pl

EWL SA

Warszawa, Polska
887776672
Osoba Kontaktowa