artur koniecz
dodano 6 miesięcy temu

Pracownik produkcyjny-montaż izolacji w domkach modułowych

Uden Holandia
Wyświetleń: 1471Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik produkcyjny-montaż izolacji w domkach modułowych

Oferta nr 83/17

Miejsce pracy: Holandia Uden
Stawka: około 400€ netto/tydz

Start pracy  listopad 2023

Opis stanowiska:

·        Montaż / izolacja nowoczesnych, drewnianych i modułowych domów

·        Konieczny komunikatywny angielski lub holenderski !

·        • Pracujesz z dużym zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów;

·        • W szybkim tempie oddajecie do użytku gotowe domy

·        • Przyjemne godziny pracy za dobrą pensję w nowoczesnym miejscu pracy.

·        Jak wygląda praca?

·        Jako wszechstronny stolarz/monter wykonujesz, i montujesz różne moduły prefabrykowane w naszym warsztacie w Uden.  Izolujesz i zamykasz ściany za pomocą tackera .

·        Pracujesz samodzielnie na podstawie rysunków na swoim odcinku produkcji. Tniesz i przenosisz płyty pilśniowe.( +/- 20 kg .)  W zespole wspieracie się i pomagacie sobie nawzajem.

·        Zleceniodawca

·        Nasz zleceniodawca to specjalista w budowie modułowych systemów budowlanych z drewna w Uden. Tutaj pracuje się nad budową domów, apartamentów i domków letniskowych.

·        Zmotywowany zespół budowniczych, błyskawicznie realizuje kompletny projekt.

Wymagania:

  •   Odpowiednie doświadczenie stolarskie jest mile widziane ale równie ważne jest Twoje zaangażowanie, etyka pracy i chęć uczenia się nowych rzeczy.
  •   Lubisz pracować wydajnie i dokładnie oraz przywiązujesz wagę do jakości? Ponadto jesteś graczem zespołowym, który zawsze zwraca uwagę na bezpieczeństwo swoje i swojego otoczenia. W ten sposób lubisz pracować nad dużymi projektami i jesteś dumny z tego, co dostarczasz ty i twój zespół.
  •  Twój poziom wykształcenia nie jest najważniejszy, zaangażowanie i chęć pracy z betonem i drewnem tak
  • Potrafisz czytać rysunki produkcyjne/techniczne lub chciałbyś się tego nauczyć;
  •  Dobra znajomość języka angielskiego i /lub holenderskiego
  •  Posiadasz prawo jazdy i własny samochód

Warunki Zatrudnienia:

  •  Korzystne świadczenia pozapłacowe, zgodnie ze zbiorowym Układem Zbiorowym Pracy (CAO) dla branży stolarskiej;
  •  Wyplata zgodna z CAO  +/- 400 € netto.
  •  Praca w systemie zmianowym
  •  Dobre wynagrodzenie
  •  Zmotywowani, wykwalifikowani współpracownicy i profesjonalna, nieformalna atmosfera pracy;
  •  Najlepsze narzędzia do każdego projektu;
  •  Możliwość szkoleń i dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660 501 166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres [email protected]

ZGODY WYMAGANE: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Regulamin portalu Jober.pl

werk team

Kalisz, Polska
0048660501166
Osoba Kontaktowa
strona www:
werkteam.pl